Proposal Engineer – ‘s-Hertogenbosch
Elektrotechnisch talent met gevoel voor commercie
De functie
Als Proposal Engineer ben je samen met de Accountmanager verantwoordelijk voor het uitbrengen van offertes aan klanten zoals grote installateursorganisaties en bedrijven werkzaam in met name utiliteit en industrie. Je richt je vooral op grotere complexe utiliteit projecten in o.a. bouw, ziekenhuis, hotel en retail omgevingen. Je bent verantwoordelijk voor het beoordelen van klant aanvragen, het opstellen van calculaties, vertalen van klant wensen en eisen naar engineering oplossingen en het samenstellen van de offertes. Als Proposal Engineer stel je bidteams samen voor offerte trajecten en ben je de schakel tussen Sales, Engineering (Service & Competence Center) en andere afdelingen binnen Hager.
Taken
Wij vragen
Wij bieden
Een technisch commerciële engineer functie in een internationaal familiebedrijf met een informele cultuur waar veel aandacht is voor persoonlijke ontwikkeling en veel waarde wordt gehecht aan een goede balans tussen werk en privé. Hager bied je een goed salaris met uitstekende secundaire voorwaarden waaronder:
Over Hager
Hager Group is een onafhankelijk familiebedrijf, een van de wereldwijd leidende fabrikanten in de elektro-industrie met een omzet van meer dan 1,9 miljard euro. Hager Group is gevestigd in meer dan 80 landen met meer dan 11.400 medewerkers.
Interesse?
Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Jennifer Artiss of Fenna Schouten (Afdeling HRM) op 073-711 02 41 of solliciteer direct en stuur je CV naar hrm@hager.nl